Siz henüz ZULA oynamadınız mı ?

0
102
views
Siz henüz ZULA oynamadınız mı
Siz henüz ZULA oynamadınız mı

Yakın zamanda duyurulan ve kısa sürede 100.000 aşkın kullanıcısı olan ZULA bir Türk yapımı savaş oyunudur. Güçlü alt yapısı, mükemmel karakterler, haritalar ve envanterde olan onlarca silahlarla keyifli bir MMOFPS oyunudur.

Şimdi siz MMOFPS nedir diye de soracaksınız, ingilizce olarak Massively multiplayer online first-person shooter game olarak tanıtılıp kısaltılmış olarak de MMOFPS denilir.
Türkçe anlamı da şudur; Devasa çok oyunculu çevrimiçi birinci şahıs gözünden oynanan oyun anlamını taşır.

Tabii bu tür oyunların gayeleri içerisinde yer alan kazanç işleyişi de göz ardı edilemez, güvenli ödeme seçenekleri ve kişiye özel teklifleri de göz önünde bulundurduğumuz da cazip, anlamlı ve keyif verici bir oyunda olduğunuzun hissini veriyor.

İlk başlarda kolay, karışık gelebilir ki bu yüzden youtube gibi video platformlarında eğitici videolar, eğlenceli videolar da çekiliyor. Bu kanallardan da ZULA oyununu az çok çözebilirsiniz.

Şahsen ben de oynadığımdan bu oyunu tavsiye ediyorum. Aynı zamanda bu oyun da yaşanan hataların çözümünü de kısmi olarak biliyor bu konuda yardımcı olacağımı da belirtmek istiyorum. Sadece yapmanız gereken yaşadığınız sorunu yorum kısmından bana iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here