Bilgi

Apple Zorlu Center Randevu Alma Yöntemleri

Adının da üstünde olduğu Zorlu bir işi nasıl kolaylıkla çözebileceğinizi anlatacak bir makaleye yer vermek istedim. Apple garanti kapsamında olan cihazlarınızı yetkili serviste onarım için uğraştığınız ama bir türlü randevu alamadığınız Apple Zorlu Center randevu nasıl alınır onu anlatacağım.

Ürününü aynı gün içerisinde onarımını isteyen kullanıcıların en çok tercih ettiği servis Apple Zorlu Center hal böyle iken randevu düşürmek de imkansız gibi bir duruma giriyor. Servis randevu sisteminde 7 günlük bir planlama açarak hizmet sunuyor, İnternet de dolaşan bazı bilgilere, önerilere göre gece 12 den sonra yeni günün planlaması açılarak randevu almanız mümkün olduğu söyleniyor. Bu uygulamayı bizzat denedim ama sonuç olarak pek olumlu olmadı.

Apple Zorlu Center

Yöntem 1

App store dan indireceğiniz Apple Destek uygulamasını indirin, daha sonra Apple kimliğinizi doğrulayarak karşınıza çıkan destek butonu ile devam ederek, sorununuzu örneğin; Ekran çatlak seçeneğini yada yaşadığınız sorunu bularak seçim yaptıktan sonra konumunuzu bularak, operatörünüzü seçerek size sunulan en yakın servisleri sıralayarak buradan dilediğiniz servisi seçip randevu oluşturabilirsiniz. İlk tercihiniz İstanbul Avrupa yakasında olan Apple Zorlu Center olmalı, diğer tercihiniz de Anadolu yakasında açılan Apple Akasya olmalı. Randevu düşmeyebilir ki bunu ara ara bakıp randevu düşürebilirsiniz.

Yöntem 2

PC’den Apple Zorlu Center Randevu Alma bağlantısına tıklayarak girip cihazınızı, Onarım ve Fiziksel hasar’a girip konu başlığınızı seçerek daha sonra karşınıza çıkan seçenekten Onarım için getirin butonunu seçerek karşınıza çıkan Apple Kimliğinizi ve şifrenizi de girdikten sonra randevu alma işlemini yapabilirsiniz. Randevu saati yada şu zaman daha çok müsait oluyor gibi önerilerde bulunmuyorum. Sistemsel bir durum olduğu için sizin yapmanız gereken ara sıra deneyip randevu düşürmek en iyi bilinen yoldur.

Telefon İle Randevu Alma

Telefon ile randevu alma işlemi de olanaklar içerisinde yer alıyor, Apple Zorlu Center numarası olan (0212) 708 3700 numarayı arayarak müşteri danışmanıyla yapacağınız görüşmede size yardımcı olabiliyorlar. Müsait randevu varsa eğer telefon aracılığı ile randevunuzu oluşturuyorlar.

Önemli Not: İnternet üzerinden Randevu Satan birileri olabilir, fırsat bilip ücret karşılığı randevu satanlarla karşılaştığınızda bunlardan uzak durun sizin bunlara ihtiyacınız yok bunlara asla ama asla fırsat vermeyin.

Etiketler

Serkan ERGÜN

Fukarâ beyinlerin ukalâ fikirlerine itibar etmem.. !

İlgili Makaleler

4 Yorum

    1. Rica ederim, Apple zorlu center da ki serviste bulunan yetkili kişilerden birebir bilgi aldım. Genelde sabah saatlerinde her 10 dakikada bir kontenjan açıyorlar. Sürekli bakarsanız bulursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.