Genel

TurkNet Arkadaşını Getir Kampanyası Davet Kodu

Son zamanların popüler İnternet sağlayıcısı olan TurkNet müşteri memnuniyeti için 7/24 kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor. Şahsen yaklaşık 1 yıllık kullanıcısıyım ve bu süre zaafı içerisinde sorun yaşamadım. Aksine sürprizleriyle beni daha da keyiflendirmeyi biliyor.

Başka bir firmada bulamayacağınız paketleri TurkNet‘de görmeniz mümkün, adamların bir misyonu var. 100 mbps hızında sınırsız ve Taahhütsüz interneti tek fiyat ( Ayda 75.99 ) ile sunan tek firma TurkNet’dir.

Desen ki sadece İnternet sağlıyor yanılırsın, Her yöne 1.000 dakika sabit hat dahi bu fiyat dahilinde. Her neyse övmekle bitiremeyeceğim çok güzel yanları var.

Şimdi bu TurkNet’in bir Arkadaşını Getir Kampanyası var. Bu kampanya dahilinde üye olanlar referans veren arkadaş ile birlikte 1 ay ÜCRETSİZ internet kullanabilecekler. Yani 1 ay fatura derdi yok.Bende TurkNet kullanıcısı olarak sizlere referansım ile 1 AY ÜCRETSİZ İNTERNET sağlıyorum. Olurda arama motorlardan siteme ulaşırsanız yada olur da bir sosyal medya mecrasında karşınıza çıkarsa bu makale belki birlikte ücretsiz bir ay kazanırız düşüncesi ile yazıyorum. Ayrıca şunu da söylemek istiyorum. Gerçekten kaliteli bir firma, kesintisiz hızlı ve 100 mbps hız sunan ayrıca taahhütsüz bir sözleşme ile istediğiniz an iptal edebilme imkanına sahipsiniz. Bu yüzden size TurkNet diyorum.


Telefonla abone olmak için 0850 288 80 81’i arayın, temsilcilerle kodu paylaşın. Davet Kodu: CBO26UF37JDB

Serkan ERGÜN

Fukarâ beyinlerin ukalâ fikirlerine itibar etmem.. !

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.