AndroidİOSMobilUygulamalar

Yerli ve Milli PTT Messenger Hakkındaki Bilgiler

Yakın zamanda gündeme gelen yerli watsapp projesiyle ilgili haberler yapılırken, Başbakan Binali Yıldırım ve 2. Ordu komutanı Korgeneral İsmail Metin Temel görüşmesinde Yerli ve milli mesajlaşma servisi olan PTT Messenger ile bağlantı kurması da bunun kısa sürede yayılıp Watsapp yerine yerli ve milli olan PTT Messengerin kullanılmasına rağbet etmiştir.

Neden PTT Messenger’i kullanmalıyız ?
Watsapp dışa bağlı bir uygulama olduğu için gizlilik ve güvenlik açısından tehlikede olduğumuzu hepimiz az çok kestirebiliyoruz ki istihbarat konusunda dışa bağlılığımızı azaltmak ve milli istihbaratımızı da geliştirmek amacı ile PTT Messengerin kullanımının artması ülkemiz adına iyi bir adımdır. Her geçen gün dışa bağlılığımızı azaltarak yerli ve milli projelere imzalar atarak güçleniyoruz evet ama bunda biz vatandaşlara düşen görevleri de yerine getirmek geliyor.

PTT Messenger güvenilir mi ?
PTT Messenger, dünyaca ispatlanmış metodoloji ve teknolojiler dahilinde geliştirilmiştir bu noktada tehditler göremeyecek, güvenli bir ağda mesajlaşıyor olacaksınız.

PTT Messenger şuan sadece mobil uygulaması ile bizlerle, yakın zamanda masaüst uygulaması ile de karşımızda olacak, bu uygulama Milli ve yerli bir uygulamadır. Kullanımı ve tanıtımı ne kadar çok artarsa ülkemiz ve milletimiz adına çok faydalıdır.

PTT Messenger Nereden İndirmem Gerek ?
PTT Messengeri akıllı telefonlarınıza yüklemek için https://messenger.ptt.gov.tr/ bağlantısını takip ederek ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Serkan ERGÜN

Fukarâ beyinlerin ukalâ fikirlerine itibar etmem.. !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.