Bilgi

Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezi Etkinlik Takvimi

İstanbul Esenler ilçesinde bulunan Kadir Topbaş Kültür Merkezinin etkinlik takvimini sizlerle paylaşmayı istedim. Gerek çocuklar için gerekse de yetişkinler için tiyatro ve seminer söyleyişi ile keyifli ve bilgili zamanlar geçirebilirsiniz.

Sıklıkla düzenlenen etkinliklerde sizlerde yerinizi alabilirsiniz, ulaşım olarak da çok rahat ve geniş alana sahip Kadir Topbaş Kültür Merkezi ÜCRETSİZ olarak hizmet vermektedir.

Örneğin; 19 ocak Cumartesi saat 13:00 da 4-12 yaş arası çocuklara tiyatro etkinliği düzenlendi bu etkinlik yarı yıl tatilinde olan çocuklara özel bir gün olarak sunuldu ve bende kızımla birlikte katıldım. Yoğun bir ilgi ve çocukların yarı yıl tatiliyle birlikte coşku ön plandaydı. Keyifli bir zaman geçiren çocukların sergilenen oyunlarda eğitici bilgilerin aktarıldığını da belirtmek isterim.


Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezi Etkinlik Takvimi

Ocak Takvimi

23 Ocak Çarşamba saat 15:00‘de ”İnsan İlişkilerinde Beden Dili” Konusuyla Konuşmacı: Hüseyin ÖZTÜRK ile bir seminer düzenlenecektir.

26 Ocak Cumartesi saat 14:30‘da ”Hz. Mevlana ve Düşünce Dünyası” Konusuyla konuşmacı: Sadık YALSIZUÇANLAR ile seminer söyleyişi vardır.

29 Ocak Salı saat 10:00‘da ”İstanbul Dersleri” adlı konusuyla seminer düzenleyen konuşmacı: Süleyman Zeki BAĞLAN etkinlik için sizlerle buluşuyor.

29 Ocak Salı saat 19:00‘da ”Hz. Mevla’dan Öğütler” konusuyla Emin IŞIK konuşmacı olarak sizlerle buluşuyor.

Önemli duyuru

Esenler Kültür merkezinin etkinlikleri her ay çıkacak olan listeye göre düzenlenip sizlerle paylaşılacaktır.

Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezi
Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezi Etkinlikleri

Serkan ERGÜN

Fukarâ beyinlerin ukalâ fikirlerine itibar etmem.. !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.