Genel

Kongre Merkezi Tasarımı Hizmetleri PointExpo’da!

Firma tanıtımlarında büyük rol oynayan fuar ve kongrelerde siz de firmanızı en kaliteli şekilde özgün tasarım ve farklı çeşit ekipmanlar kullanarak katıldığınız veya düzenlediğiniz organizasyonun dillerden düşmeyecek kadar güzel olmasını istiyorsanız PointExpo Kongre Merkezi Tasarı Hizmetlerini sizlere sunuyor. Müşteri memnuniyeti konusunda çok hassas davranan PointExpo en uygun fiyatlarla hayalinizdeki tanıtım alanını oluşturmanızda yılların verdiği tecrübeleriyle birlikte yanınızda olmaya hazırlar. Siz de bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız, Hemen Arayın!

Kongre Merkezinin Tasarımı ve Hazırlanma Süreci

Katıldığınız kongrelerde sizlere verilen alanın genişliği, kongrenin konseptiyle uyumlu olacak özgün tasarımlarla markanızı en iyi şekilde sunabilmek için en ince ayrıntısına kadar dikkatli bir şekilde çalışan PointExpo istediğiniz yerde istediğiniz saatte sizlere hizmet sunmak için bekliyor olacaklarından emin olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgiye mi ihtiyacınız var, hemen arayın sizlere sunduğumuz hizmeti tanıtmanın verdiği gururla yanınızda olalım!

Neden mi PointExpo?

Kongre Merkezi Tasarımı ve Hazırlanması sürecinde markalarla fikir alışverişi konusunun ne kadar önemli olduğunu bilen PointExpo markanızın en iyi şekilde tanıtılması için sizlerin görüşlerine son derece bağlı kalarak marka konseptinizin dışına çıkmadan dikkat çekecek özgün tasarımların hazırlanması konusunda yıllardır tecrübeliler. Siz de bu tecrübelerden yararlanmak istiyorsanız PointExpo internet sayfamıza göz atabilir ya da bizi hemen arayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

  1. Kongre Merkezi Tasarımı
  2. Mağaza Tasarımı
  3. Sahne Tasarımı

Bizi arayın: +90 850 733 67 55

Bize email atın: info@point-expo.com

Adres: Atakent Mahallesi, 241. Sokak No:7, A Blok Daire:2 Terrace Tema 34307 Küçükçekmece/İstanbul

SPONSORLU İÇERİKTİR.

Serkan ERGÜN

Fukarâ beyinlerin ukalâ fikirlerine itibar etmem.. !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.