Genel

Yörenizden – Doğal Yöresel Ürünler

Bizler sağlığımızı düşünen bireyler olarak gıda tüketiminde organik ürün yapısına önem veririz. Günümüzün şartlarında organik ürünlere ulaşmak ve onları makul fiyata kapınıza kadar getirtmek için sizlere bu yazımı hazırlıyorum.

Yorenizden.com da bir çok doğal yöresel ürünler mevcuttur. Tokat Zile’den emekçilerin ellerinden, tarladan, bağdan, bahçeden özenli bir şekilde toplanıp çok temiz ve titizlikle hazırlayıp tüketiciyle buluşturuyorlar.

Ürünlerinde katkı maddesi kesinlikle kullanılmıyor tamamen doğal, özellikle Tokat iline has ve dünyaca ünlü Tokat Bez Sucuk, yapılan tüm analiz testlerinde sıfır şeker olarak tüketiciye sunulan Doğal Bal ve yine Tokat yöresinin lezzetli Tokat Yaprağı gibi bir çok yöresel ürünlere yorenizden.com ‘dan ulaşabilirsiniz.

Kahvaltılıklarınızı katkısız tamamen doğallıktan yana tercihinizi kullanırsanız yine damak tadınıza göre Bal, Ayva Reçeli, Çalma Pekmez, Çilek Reçeli, Keçiboynuzu Pekmezi, Kuşburnu Marmelatı, Üzüm Pekmezi, Vişne Reçeli ve Çökelek ayrıca fiyatları da çok uygun olup kapınıza kadar da kargoyla gönderiyorlar.

Olur da yakınlarınıza Tokat yöresinden hediyeler almak istersiniz yine bu sitede bulabileceğiniz hediyelik eşyalarda bulunuyor. Buradan ulaşabilirsiniz. https://yorenizden.com/urun-kategori/hediyelik/

Ürünleri güvenli ve sağlıklı bir şekilde tüketebilirsiniz. Sağlığını düşünen ve organik tüketime önem veren bireylere sunduğum, önerdiğim bu siteden alışveriş yapabilirsiniz.

Doğal organik ürünlerden sipariş vermek için; https://yorenizden.com/

Serkan ERGÜN

Fukarâ beyinlerin ukalâ fikirlerine itibar etmem.. !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.